Jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (nr certyfikatu 2345). Ukończyłem studia magisterskie o specjalności psychologia kliniczna i neuropsychologia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Szkolenie terapeutyczne realizowałem w Akademii Psychoterapii InterEgo. Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W pracy najważniejsze jest dla mnie stworzenie bezpiecznej, opartej na zaufaniu relacji. Korzystam z podejścia poznawczo-behawioralnego, które łączy zrozumienie mechanizmów trudności z praktycznymi strategiami radzenia sobie. Ważna jest dla mnie przejrzystość procesu terapii – wspólnie ustalamy cele i regularnie przyglądamy się postępom.
Doświadczenie zdobywałem m.in. w Centrum Zdrowia Psychicznego SPZOZ w Krasnymstawie. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystywałem także w pracy dydaktycznej ze studentami UMCS i WSEI. Pracuję indywidualnie z osobami dorosłymi doświadczającymi zaburzeń lękowych, obsesyjno-kompulsyjnych, zaburzeń nastroju oraz znajdującymi się w kryzysie psychicznym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

